Družba

stavební bytové družstvo

· správa objektů · vedení účetnictví
· zajištění provozu bytového fondu
· poradenství

Informační systém G5i

Pro zlepšení a zkvalitnění Vaší informovanosti jsme s naším dodavatelem informačního systému zprovoznili novou verzi Internetového informačního portálu Integri G5i.

V nové verzi Internetového informačního portálu Integri G5i naleznete všechny informace, které jste měli k dispozici v původní verzi G5i. V nové verzi informačního portálu jsou odstraněny nedostatky, na které jste v průběhu času upozorňovali. Internetový portál G5i dostal zároveň modernější vhled a design, který Vám umožní pohodlnější prohlížení portálu v různých druzích zařízení (mobilní telefony, tablety apod.).

U funkcionářů, kteří již současnou verzi G5i používají, zůstávají přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo) do nové verze informačního portálu G5i stejné, jako do jeho původní verze.

Nová verze portálu Integri G5i je dostupná na stejné adrese https://g5i.druzba-sbd.cz/, jako původní verze.

Po přihlášení do nové verze informačního portálu je k dispozici dokumentace a nápověda, která je dostupná po přihlášení v pravém horním rohu, vedle jména přihlášené osoby, ikonkou ? .

Věříme, že s novou verzi informačního portálu budete spokojeni.

V případě jakýchkoli dotazů na provoz informačního portálu, žádostí o zřízení nového přístupu apod. se obracejte na odd. správy bytového fondu,
Ing. Michaela Komendová, tel.: 541 615 218 nebo 722 991 648, mail komendova@druzba-sbd.cz.

 

Ing. Jan Totzauer
ředitel družstva